Aktivity

Viete, ako sa plní minerálna voda? Aj žiaci zo Zelenej školy boli na to zvedaví a preto sme navštívili závod Baldovce. Videli sme, ako sa minerálna voda plní do fliaš, ako sa balí a dokonca sme aj Baldovskú ochutnávali. A po milom občerstvení sme sa na spiatočnej ceste ešte zastavili na Spišskej Kapitule.

Prišla zima a s ňou aj obľúbená aktivita našich žiakov - Čajovňa PLAMIENOK. Čajovňu PLAMIENOK sme otvorili v decembri 2017. Čajovňa funguje dokonale. Každý utorok a štvrtok cez veľkú prestávku ekáči trpezlivo ponúkajú šesť druhov čaju. Pripravili sme tabuľky s popisom bylinkových čajov. Samozrejme, že nechýbali obľúbené bylinkové čaje bez cukru....

Včelárstvo

11.11.2017

Dňa 11.11.2017 sa naši Zelenáči zúčastnili výstavy s názvom Včelárstvo v botanickej záhrade v Košiciach. Žiaci mali možnosť vyrobiť si svoje vlastné sviečky z včelieho vosku, ochutnávali a hodnotili med rôznych druhov, vykrajovali medovníčky, hlasovali za najkrajší medovník, dozvedeli sa o živote včiel prostredníctvom prednášky odborníka na včely....